#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Çorlu FM 102.7 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Çorlu FM

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Çorlu FM dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Çorlu FM, 1993 yılında çorlu ve çevresinde 102.7 frekansından yayın hayatına başlamış radyodur. Çorlu FM kurulduğu günden bu yana yayınladığı pop müzik yayınlar dışında alt yapısı için tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve çağın tüm gereksinimlerine ulusal radyolarla eş zamanlı olarak cevap veriyor.

İlkemizin tam otomasyon sistemine geçen ilk yerel radyoları arasında yer alan çorlu fm bölge halkını RDS (Radyo Data Sistemi) ile tanıştırdı. radyo çorlu fm sistem sayesinde şarkının şarkıcının bestecinin isimlerini ve albümlerin kaç yılında yayınlandığına dair bilgileri de dinleyicileri ile paylaşmaya devam ediyor.

RDS sayesinde Türkiye genelinde bir ilk olarak TC Merkez bankası döviz kurları ve çapraz kurlarının dinleyicilere aktarımını gerçekleştiren çorlu fm dünya radyolarında ve ulusal televizyonlarda kullanımı tercih edilen RCS kullanan Türkiye de ilk yerel radyo olmayı da başardı.

Bölgesi dışında internet üzerinden de dünyanın her yerinde Çorlu FM dinlenilmektedir.

Tag : Çorlu FM, Çorlu FM dinle, 102.7 dinle, Çorlu FM radyo dinle

Logo : Çorlu FM

Web Sayfası : www.corlufm.com