#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

İTÜ Radyosu Rock Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

İTÜ Radyosu Rock

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde İTÜ Radyosu Rock dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

İTÜ Radyosu 1945 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde yayın hayatına başlamış Türkiye'nin ilk ve öncü üniversite radyosudur.

İTÜ Radyosu ilk frekans yayınlarını 1954 yılında yapmaya başlamış olup günümüzde değişen yasalar ve mevzuat nedeniyle A.Ş. ünvaını taşımayan kurumların karasal yayın yapmasına izin verilmediğinden yayınlarını internet ortamına taşımıştır.

İTÜ Radyosu 2012 yılından beri Klasik, Caz&Blues, ve Rock kannalları ile sizlere ulaşmaktadır.

İTÜ Radyosu Rock kanalı en iyi en sevilen rock müzik şarkılarını güncel programlarla beraber 7/24 sizlere kesintisiz yayın yapmaktadır.

Ayrıca İTÜ Radyosu Rock kanalında yabancı rock müzik örnekleri yer aldığı gibi Türk rock müziğinin sevilen sanatçı ve şarkılarına da yer verilmektedir.

Sizde İTÜ Radyosu Rock kanalını dinlemek için radyonun web sitesini ziyaret edebilir yada sitemiz üzerinden de Radyo İTÜ Rock dinleyebilirsiniz.

Tag : İTÜ Radyosu Rock, İTÜ Radyosu Rock dinle, Radyo İTÜ Rock dinle, İTÜ Rock radyo dinle

Logo : İTÜ Radyosu Rock

Web Sayfası : radyo.itu.edu.tr