#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Karma Türk 90.0 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Karma Türk

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Karma Türk dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Karma Türk yayın hayatına 9 Kasım 2006 yayın hayatına başlamış uzun yıllar kulaklarımızın pasını silen sevilen pop ve slow müzik radyolarından biri olmuştur.

Yayın yaptığı dönem içerisinde bir çok kez farklı medya gruplarına geçen Karma Türk 1 Eylül 2016 tarihinde frekansını devrederek yayın hayatına son vermiştir.

Bayburt merkezli İstanbul ofisli Brt 69 Bayburt Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş.'nin isim başvurusu ile bünyelerinde bulunan Sizin Radyo'nun adını RTÜK 23.06.2021 tarihinde karara bağlamış Karma Türk adını almasına karar verilmiştir.

Bu sayede uzun zamandır gözlerimizin aradığı Karma Türk 90.0 frekansından ve internet yayınları ile yeniden hayat bulmuştur.

Karma Türk radyosuna web sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Karma Türk dinleyebilirsiniz.

Tag : Karma Türk, Karma Türk dinle, 90.0 dinle, Karma Türk radyo dinle

Logo : Karma Türk

Web Sayfası : www.karmaturk.com.tr