#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Kent FM 101.4 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Kent FM

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Kent FM dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Kent FM 4 Haziran 1992 yılında Şehrin efsanesi sloganı ile yayın hayatına başlamış Türkiye'nin ilk özel radyo kanalıdır.

Türkiye'nin ilk özel radyosu olmasına rağmen yönetimsel nedenlerle 23 Nisan 2003 Kent FM yayınlarına son vermiş ve frekansını Radyo N101 daha sonra da Capital Radio kullanmıştır.

İsim haklarını koruyan radyo 30 Ocak 2017 tarihinde United Medya grubu bünyesinde Türkiye'nin en Samimi Radyosu sloganı ile yeniden hayatımıza dönmüştür.

Yayın merkezi İstanbul'da bulunan Kent FM 101.4 frekansı ile İstanbul ve yakın çevresinde karasal yayınlarla dinleyicilerine ulaşmakta yerli ve yabancı nostaljik şarkıları radyolarınıza taşımaktadır.

Şimdi internet sitesi aracılığı ile radyoya ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Kent FM dinleyebilirsiniz.

Tag : Kent FM, Kent FM dinle, 101.4 dinle, Kent FM radyo dinle

Logo : Kent FM

Web Sayfası : www.kentfm.com.tr