#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Lig Radyo 92.3 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Lig Radyo

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Lig Radyo dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Lig Radyo 2 Aralık 2005 tarihinde Çukurova Holding bünyesinde Bol bol futbol bol bol müzik sloganı ile yayın hayatına başlamış bölgesel yayın yapan spor radyosudur.

Lig Radyo kurulduğu yıllar yaptığı spor haberleri ve programlarının yanı sıra Lig TV ve Dijitürk ortak yayınları ile bizlere radyodan canlı maç anlatımı keyfini yaşatan bir radyodur.

Hatta bazı zamanlar derbi yayını sırasında Lig Radyoyu yoğunluktan çalışamaz hale getirircesine popüler bir radyo iken canlı lig radyo yayını haklarının kendisninden alınması ile popülerliği azalmış 2013 yılında TMSF tarafından el konularak satılığa çıkarılmıştır.

2016 yılında TürkMedya ailesi tarafından satın alınarak yayınlarına devam eden Lig Radyo Marmara bölgesi ve çevresine yayınlarını 9 merkezden karasal olarak ulaştırabilmektedir.

Lig Radyo karasal yayın frekansları sırasıyla şu şekildedir.

İstanbul 92.3 - Ayvalık: 90.2 - Balıkesir 92.3 - Bandırma: 93.0 - Bursa 92.3 - Çanakkale: 92.3 - Edirne: 96.8 - Sakarya: 95.0 - Tekirdağ: 93.7

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Lig Radyo dinleyebilirsiniz.

Tag : Lig Radyo, Lig Radyo dinle, 92.3 dinle, Lig Radyo rayo dinle

Logo : Lig Radyo

Web Sayfası : www.ligradyo.com.tr