#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radio Dinamo Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radio Dinamo

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radio Dinamo dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radio Dinamo yada kendi tabiriyle Dinamo.fm Kasım 2003'te yayın hayatına başlamış hayatınızın dinamosu olma iddiasıyla indie, electronic, house türü müzikler çalan karma müzik radyosudur.

Yayın merkezi İstanbulda bulunan Radio Dinamo 2014 yılında 103.8 frekansını Radyo Ritim'e devrederek ile dinleyiclerine artık sadece internet üzerinden ulaşmaktadır.

Çünkü karasal yayın ağının sınırları internet üzerinden yaptığı yayınlarda ortadan kalkmakta ve sesini tüm dünyaya ulaştırabilmektedir.

Radio Dinamo yayınlarında otomasyon sistemleri kullanmaktansa radyo sıcaklığını dinleyicilerine yansıtabilmek çalan tüm şarkılarını kanal küratörleri seçilmektedir.

Bir radyo olmasının yanı sıra Türkiye'de gerçekleştirdiği 200 den fazla organizasyon ile de Radio Dinamo adından söz ettirmiştir.

Radyoya sitesi aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radio Dinamo dinleyebilirsiniz.

Tag : Radio Dinamo, Radio Dinamo dinle, Radio Dinamo radyo dinle

Logo : Radio Dinamo

Web Sayfası : www.dinamo.fm