#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radio Shema 98.0 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radio Shema

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radio Shema dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radio Shema, Ankara ve çevresinde 98.0 frekansından yayın yapan alternatif bir dini radyodur. Radio Shema başka inançları grupları ve düşünceleri olumsuz olarak eleştiren kınayan ya da saygısızlık yapan hiçbir programı eseri ya da reklamı yayınlamaz.

Radio Shema içeriği gerçeklikten uzak abartılı yalan ya da yanlışlar içeren programlar ya da reklamlar da yayınlamaz. Radio Shema FM de doğrudan yada dolaylı olarak içki ve sigara reklamına izin verilmediği gibi bunların kullanıldığı mekanların reklamı da yayınlanmaz..

Radyo Shema toplumun ahlaki yapısını ve sağlığını bozacak içerikli film dergi gibi yayınların tanıtımını üstlenmez.Radio Shema toplumun tüm bireylerine saygı duymayı kendine ilke edinmiştir. Şimdi internet üzerinden de radyonuz Radio Shema dinleyebilirsiniz.

Tag : Radio Shema, Radio Shema dinle, 98.0 dinle, Radio Shema radyo dinle

Logo : Radio Shema

Web Sayfası : www.radioshema.com