#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Ak 92.7 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Ak

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Ak dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Ak, Edirne ve çevresinde 92.7 frekansından yayın hayatına başlamış radyodur. Radyo Ak yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar geçen zaman içerisinde kurucusu Ali Kutlu tarafından belirlenen ilkelerine harfi harfine uymuş ve bütün hizmetlerini bu ilkeler çerçevesinde gerçekleştirmiştir..

Bu ilkeler Radyo Ak a ticari ve sosyal misyonlar yüklemiştir. Pop müzik tarzı yayın yapan radyo görevlerini sadece müzik çalmak olarak görmez.

Radyo Ak ın sosyal misyonu kurulduğu ilk günden itibaren ticari misyonunun önünde yeralmıştır. Radyo Ak dinleyicisini müşteri gibi değil müzik sever olarak görmüştür.

Sadece medya sektöründen kazandığı gelir ile yatırımlarını yürüten Radyo Ak ticari faaliyetlerini yürütürken kamu menfaatini ön planda tutar. Şimdi Türkiye'nin her yerinde internet üzerinden Radyo Ak dinlenebilmektedir.

Tag : Radyo Ak, Radyo Ak dinle, 92.7 dinle, Radyo Ak radyo dinle

Logo : Radyo Ak

Web Sayfası : www.radyoak.com.tr