3 Radyo Dumlupınar 99.1 | Radyo Dinle | Radyo Dumlupınar

#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Dumlupınar 99.1 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Dumlupınar

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Dumlupınar dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Dumlupınar 2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi'nin Sesi sloganıyla yayın hayatına başlamış Dumlupınar Üniversitesi radyosudur.

Yayın merkezi Kütahya Dumlupınar Üniversitesi yerleşkesinde bulunan Radyo Dumlupınar dinleyicilerine 99.1 frekansından karsal yayınları ve internet yayınları ile ulaşmaktadır.

Türkiyenin en iyi üniversite radyolarından biri olan Radyo Dumlupınar bu başarısını bir adım daha ileriye götürerek Dumlupınar Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş. çatısı altında kurumsallaşmış ve ulusal bir radyo olmuştur.

Radyo Dumlupınar yaptığı yayınları Türkçe kullanımına gösterdiği hassasiyet ile daima bölgesel ve üniversite radyolarına örnek olmuş nitekim bu başarısını 2008 yılında Çankaya köşkünde aldığı Doğru ve Düzgün Türkçe Kullanımı Ödülü ve 2015 yılında Fatih Belediyesi tarafından verilen Türkiye'nin En İyi Üniversite Radyosu ödülü ile taçlandırmıştır.

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Dumlupınar dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Dumlupınar, Radyo Dumlupınar dinle, 99.1 dinle, Radyo Dumlupınar radyo dinle

Logo : Radyo Dumlupınar

Web Sayfası : www.radyodumlupinar.com.tr