#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Ekin 94.3 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Ekin

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Ekin dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Ekin 1995 yılında yayın hayatına başlayan Ayrımsız Türkülerin Adresi sloganıyla İncel Medya bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türk Halk müziği radyosudur.

Radyo Ekin yayın merkezi İstanbul'da olup 94.3 frekansından İstanbul ve Mermaraya sesini karasal frekanslarıyla uydu ve internet aracılığı ile de tüm dünyaya ulaştırabilmektedir.

Radyo Ekin ilk Türkü radyosu olmanın ayrıcalığı dinleyicilerinin gönlünde taht kurmanın verdiği gurur ve dinleyicilerinin isteklerini dikkate alıp 2008 yılında Ekin TV'yi hayata geçirdik.

Radyoda yıllardır sizlere ulaştırdığımız Türkülerimizi artık televizyon kanalımız aracılığı ile görsel olarak da sizlere ulaştırıyor Türkü dostlarımızı selamlıyoruz.

Radyoya internet sitesi üzerinden ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Ekin dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Ekin, Radyo Ekin dinle, 94.3 dinle, Radyo Ekin radyo dinle

Logo : Radyo Ekin

Web Sayfası : www.ekinradyo.com