#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Fenerbahçe 97.0 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Fenerbahçe

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Fenerbahçe dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Fenerbahçe 1 Ocak 2011 tarihinde Fenerbahçe'nin sesi Radyo Fenerbahçe! sloganıyla yayın hayatına başlamış Fenerbahçe Spor Klübü resmi radyosudur.

Radyo Fenerbahçe Fenerbahçe Spor Klübü resmi yayın organı olması dışında Türkiye'nin ilk spor klübü radyo olması özelliği ile de bu alanda da öncülüğünü göstermiştir.

Radyo Fenerbahçe yayınlarında futbol, basketbol, voleybol, gibi popüler branşların yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü çatısı altında ki tüm branşlarla ilgili haberlere ulaşabilir en güzel pop müzikleri marşları dinleyebilirsiniz.

Yayın merkezi İstanbul'da bulunan Radyo Fenerbahçe dinleyicilerine İstanbul ve çevresinde 97.0 frekansından karasal yayınlarla ulaşmakta olup ayrıca 7 farklı merkezden de karasal olarak dinlenebilmektedir.

Radyo Fenerbahçe karasal yayın frekansları sırasıyla şu şekildedir.

İstanbul 97.0 - Bursa 97.0 - İzmit 97.0 - Adapazarı 97.0 - Balıkesir 101.0 - Çanakkale 102.4 - Tekirdağ 99.2

Ayrıca radyoya sitesi aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Fenerbahçe dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Fenerbahçe, Radyo Fenerbahçe dinle, 97.0 dinle, Radyo Fenerbahçe radyo dinle

Logo : Radyo Fenerbahçe

Web Sayfası : www.fenerbahce.org