#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Haber 106.9 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Haber

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Haber dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Haber 2008 yılında Haber Radyo Televizyon A.Ş. bünyesinde Sizin Sesiniz Sizin Seçiminiz sloganıyla yayın hayatına başlayan bölgesel haber ve müzik radyosudur.

Radyo Haber temelleri 1994 yılında yayın hayatına başlayan Dost FM'e kadar uzansada Radyo Haber olarak ortaya çıkışı Şaban Kardeş tarafından Dost FM'in satın alınmasıyla başlar.

Şaban Kardeş tarafından hazılanıp sunulan Gündem Özel programı ile de Radyo Haber bölge halkının sorunlarını gündeme taşıyor.

Yayın merkezi Tekirdağ Çerkezköy'de bulunan Radyo Haber dinleyicilerine 106.9 frekansından karasal olarak Çerkezköy ve çevresinde ulaşabilmektedir.

Ayrıca internet yayınları bulunan radyoya sitesi aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Haber dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Haber, Radyo Haber dinle, 106.9 dinle, Radyo Haber radyo dinle

Logo : Radyo Haber

Web Sayfası : www.radyohaber.com.tr