#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo İletişim 103.0 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo İletişim

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo İletişim dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo İletişim 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde Gençliğin Özgür Sesi sloganıyla öğrenciler için kurulmuş eğitim ve müzik radyosudur.

Yayın merkezi İstanbul'da bulunan Radyo İletişim dinleyicilerine 103.0 frekansından karasal yayınlarla İstanbul'da bölgesel olarak internet yayınları ile de tüm Türkiye'de ulaşabilmektedir.

Radyo İletişim yayınlarında radyo ve televizyon bölümü öğrencileri hem geleceği hazırlarınken hem de İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin sesi olmaktadır.

Canlı yayını ve banttan yayın yapan Radyo İletişim sahip olduğu mobil yayın aracı sayesinde de stüdyo dışında çeşitli etkinlikler de canlı yayın yapabilmektedir.

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo İletişim dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo İletişim, Radyo İletişim dinle, 103.0 dinle, Radyo İletişim radyo dinle

Logo : Radyo İletişim

Web Sayfası : radyoiletisim.istanbul.edu.tr