#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Megasite 101.1 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Megasite

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Megasite dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Megasite 7 Kasım 1993 tarihinde Site Radyo Televizyon Reklamcılık Organizasyon A.Ş. bünyesinde yayın hayatına başlamış yöresel Ankara müzikleri ve arabesk müzik çalan bölgesel bir radyodur.

Yayın merkezi Ankara Kızılay'da bulunan Radyo Megasite dinleyicilerini 101.1 frekansı ile karasal olarak ayrıca da internet yayınları ile ulaşabilmektedir.

Sahip olduğu iki ayrı vericisiyle Ankara genelinde yüksek ses kalitesi ile dinleneyicilerine ulaşan Radyo Megasite bölgesinde yer alan diğer radyolardan daima bir adım öndedir.

Radyo Megasite oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahip olması sebebiyle İstanbul'da yer alan medya ajanslarının dikkatini çekmiş ve içeriği her zaman merak edilen bir radyo olmuştur.

Radyoya internet sitesi üzerinden ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Megasite dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Megasite, Radyo Megasite dinle, 101.1 dinle, Radyo Megasite radyo dinle

Logo : Radyo Megasite

Web Sayfası : www.megasite.com.tr