#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Metropol 101.8 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Metropol

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Metropol dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Metropol 1992 yılında Mersin Radyo Metropol Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde İçindeki Sese Kulak Ver sloganı ile yayın hayatına başlamış pop müzik radyosudur.

Radyo Metropol yayın merkezi Mersin de bulunmakta olup 101.8 frekansından sesini Mersin'den Adana'ya kadar olan sahil şeridinde karasal frekanlarla ulaştırmaktadır.

2001 yılında en başarılı yerel radyo ödülünü alan radyomuz Radyo Metropol kaliteli ve saygılı radyoculuğu kendine daima ilke edinmiştir.

Mersin de radyo ve radyoculuk denilince ilk akla gelen yer olan Radyo Metropol Mersin'in hem ilk özel radyolarından hem de bölgesinde internet yayını yapan ilk radyolardandır.

Radyoya internet sitesi üzerinden ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Metropol dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Metropol, Radyo Metropol dinle, 101.8 dinle, Radyo Metropol radyo dinle

Logo : Radyo Metropol

Web Sayfası : www.radyometropol.com.tr