#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Spor 107.2 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Spor

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Spor dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Spor 15 Mayıs 2005 tarihinde Saran Holding bünyesinde Sporun Tek Adresi sloganıyla yayın hayatına başlayan ve ulusal bazda yayın yapan Türkiye'nin ilk spor radyosudur.

Radyo Spor kanalının temelleri yerine geçtiği Radiosport kanalı ile başlar Saran Holding tarafından kurulan radyo daha sonra yayınlarına yeni içerikleri ile beraber Radyo Spor olarak devam eder.

Yayın içeriği ağırlıklı olarak futbol olsa da diğer branşlara ve canlı at yarışı yayınlarınada pragramlarında yer vermektedir.

17 Ekim 2016 tarihi itibariyle ulusal yayına geçen Radyo Spor şimdilik 8 merkezden yayınlarını karasal olarak dinleyicilerine ulaştırabilmektedir.

Radyo Spor karasal yayın frekansları sırasıyla şu şekildedir.

İstanbul 107.2, Ankara 105.1 - Balıkesir 107.7 - Bursa 94.0 - Denizli 107.2 - İzmir 102.5 - Kocaeli 107.2 - Sakarya 97.2

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Spor dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Spor, Radyo Spor dinle, 107.2 dinle, Radyo Spor radyo dinle

Logo : Radyo Spor

Web Sayfası : www.radyospor.com