#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Vatan 104.3 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Vatan

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Vatan dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Vatan 26 Temmuz 1999 tarihinde dönemin Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın katılımıyla Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı bünyesinde yayın hayatına başlamış pop müzik ağırlık yayınlar yapan Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti radyosudur.

Yayın merkezi Lefkoşe Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı yerleşkesinde bulunan Radyo Vatan dinleyicilerine sesini 87.5 ve 104.3 frekanslarıyla karasal internet üzerinden yaptığı yayınlarla da dijital olarak ulaştırmaktadır.

Radyo Vatan yaptığı müzik yayınlarıyla olduğu kadar Sivil Savunma Teşkilatının sesi olarak dinleyicilerine doğal afet gibi durumlara karşı yaptığı bilgilendirici yayınlarıyla da özel misyonlar taşımaktadır.

Dilimizin güzel kullanılmasına ayrıca önem veren Radyo Vatan ilgili devlet organları ve eğitim kurumları ile de sürekli iletişim ve çalışma içindedir.

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Vatan dinleyebilirsiniz.

Kuzeyin Sesi Radyo Vatan

Tag : Radyo Vatan, Radyo Vatan dinle, 87.5 dinle, 104.3 dinle, Radyo Vatan radyo dinle

Logo : Radyo Vatan

Web Sayfası : www.radyovatankktc.com