#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Radyo Yakamoz 92.9 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Radyo Yakamoz

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Radyo Yakamoz dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Radyo Yakamoz 1994 yılında AS Yayın Grubu bünyesinde Türkiye'nin Radyosu sloganıyla yayın hayatına başlamış bölgesel müzik radyosudur.

Yayın merkezi Osmaniye'de bulunan Radyo Yakamoz dinleyicilerine 92.9 frekansından karasal yayınları ile Çukurova bölgesinde internet ve uydu yayınları ile de tüm dünyada ulaştırabilmektedir.

Radyo Yakamoz Türkiye'nin Radyosu olarak dinleyicilerine gün boyu müziğin her çeşidini 128K CD kalitesindeki yayınları RDS teknolojisi ve uzman yayın ekibiyle ulaştırıyor.

Türksat uydusu üzerinde Radyo Yakamoz'u Türksat 4A Frekans: 12130 Symbol: 27500 Polarizasyon: Dikey (V) bilgileri ile bulabilirsiniz.

Ayrıca radyoya internet sitesi üzerinden ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Radyo Yakamoz dinleyebilirsiniz.

Tag : Radyo Yakamoz, Radyo Yakamoz dinle, 92.9 dinle, Radyo Yakamoz radyo dinle

Logo : Radyo Yakamoz

Web Sayfası : www.radyoyakamoz.com.tr