#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Rock FM 94.5 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Rock FM

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Rock FM dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Rock FM 15 Mart 1998 tarihinde Star Medya grubu bünyesinde kurulduğu tarihte Radyo Matrix adı ve Türkiye'nin Tek Rock Radyosu sloganıyla yayına hayatına başlayan rock müzik radyosudur.

Star Medya grubu bünyesinde yer aldığı süre içerisinde yayın formatı ve müzikleri ile daha çok uyuşması için adı Rock FM olarak değiştirerek yayınlarını sürdürmüş ancak 2003 yılında TMSF tarafından radyoya el konulmuştur.

2005 yılına kadar TMSF bünyesinde yayınlarına devam eden radyo 2005 yılında Nar Group tarafından satın alınmış günümüze gelen kadar ise 2016 yılında Gitassi Medya tarafından satın alınarak yayınlarını sürdürmüştür.

Şuanda Gitassi Medya bünyesinde yer alan Rock FM yayın merkezi İstanbul'da yeralmakta olup 94.5 frekansından İstanbul ve çevresine yayınlarını karasal olarak ulaştırabilmektedir.

Radyoya sayfası aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Rock FM dinleyebilirsiniz.

Tag : Rock FM, Rock FM dinle, 94.5 dinle, Rock FM radyo dinle

Logo : Rock FM

Web Sayfası : www.rockfm.com.tr