#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Romantik Türk 103.4 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Romantik Türk

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Romantik Türk dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Romantik Türk 14 Şubat 2005 tarihinde Aktif İletişim Yaycılı bünyesinde Kalbinin Sesi sloganıyla yayın hayatına başlayan bölgesel slow müzik radyosudur.

Romantik Türk yayın hayatına Polat FM olarak başlasada kısa süre sonra içerik ve isim değişkliği yaparak yayın hayatına devam etmiştir.

Yayınlarında sadece bugünün değil geçmişten günümüze tüm slow müzikleri ve aşk şarkılarını harmanlayarak sunan Romantik Türk kimi zaman ritmini artıtrarak dinleyicilerinin canlı kalmasını sağlamaktadır.

Yayın merkezi İzmir de bulunan Romantik Türk İzmir merkez ve çevresinde karasal frekansı olan 103.4 frekansı ile dinlenebilmektedir.

Ayrıca radyoya internet sitesi aracılığı ile ulaşabilir sitesi ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Romantik Türk dinleyebilirsiniz.

Tag : Romantik Türk, Romantik Türk dinle, 103.4 dinle, Romantik Türk radyo dinle

Logo : Romantik Türk

Web Sayfası : www.romantikturk.com.tr