#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Telif Hakkı

Radyodinle.Net.Tr sitesi içeriğinde bulunan adı geçen radyoların yayın sorumluluğu ilgili medya şirketleri, yapımcı, marka, yetkili şahıs ve markalara aittir.

Site içeriğimizde yer alan radyoların yayınlarının kaydı tarafımızca tutulmamakta olup ilgili yayınlara müdahale ve değişiklik hakkına sahip değiliz.

Web sitemizi kullanan kişi ve kurumlar direkt olarak radyoların halka açık sağladıkları yayın sunucularıyla bağlantı kurarak radyo dinlemektedir.

Kurulan bu bağlantılar gecikmeli olarak sizlere ulaşmaktadır.

İş bu sebeple sitemiz 5651 sayılı kanunda belirtildiği gibi yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir.

İçeriğimizde ilgili radyoların resmi web siteleri ve frekans bilgileri ziyaretçilerimize açıkça belirtilmektedir.

Radyodinle.Net.Tr içeriğinde listelenen radyolarda yayınlara ulaşmanız için şifreli yada ücretli hiçbir radyo kanalına yer verilmemektedir.

Sürekli takibi yapılamayan bu tarz bir ücretli ve illegal yayın ile karşılaşmanız halinde bize iletişim sayfamız üzerinden sayfa kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

İçeriğimizde yer alan radyoların yayınladıkları eserler çalınan şarkılar için yayıncı kuruluşlarca telif hakkı ödemektedir. Eğer şüpheli ya da illegal yayın yapan radyolarla karşılaşırsanız lütfen iletişim sayfamızdan bize bildirin yada ilgili radyo web sitesi bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

Tek amacı daha çok insanın radyo dinlemesini kolaylaştırmak olan web sitemiz telif hakkına aykırı her türlü içeriğe karşı olup bu konuda doğabilecek olumsuzluklardan sorumlu tutulamaz.

Sitemiz devamlılığını sağlamak için içeriğinde yanlızca Google Adsense reklamlarına yer vermekte olup rahatsız edici bir reklamla karşılaştığınızda reklamı bildirebilirsiniz.

“MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.”