#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Virgin Radio 106.2 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Virgin Radio

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Virgin Radio dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Virgin Radio 2008 yılında Doğuş Medya grubunun İngiltere merkezli Virgin Group'tan isim haklarını kiralaması ile Capital Radio'nun yerine yayın hayatına başlayan yabancı müzik radyosudur.

Doğuş Medya grubu bünyesinde yayın hayatına başlayan Virgin Radio 2013 yılına kadar yayınlarına devam etmiş ancak isim hakları sözleşmesinin bitmesi ile Virgin Group Karnaval Medya ailesi ile anlaşmıştır.

Aralık 2013'ten itibaren yayınlarına Karnaval Medya ailesi altında devam eden Virgin Radio ulusal çapta yayın yaparak türkiye genelinde 5 farklı merkezden karasal yayınlarını dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Virgin Radio karasal yayın frekansları sırasıyla şu şekildedir.

İstanbul 106.2 - Ankara 93.8 - Antalya 98.0 - Bursa 105.3 - İzmir 103.1

Ayrıca Türksat 4A, Dijitürk, D-Smart, internet üzerinden Karnaval uygulaması ve sitemiz aracılığı ile de kesintisiz Virgin Radio dinleyebilirsiniz.

Tag : Virgin Radio, Virgin Radio dinle, 106.2 dinle, Virgin radio radyo dinle

Logo : Virgin Radio

Web Sayfası : www.virginradioturkiye.com