#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Yasal Uyarı

Radyo Dinle internet sitesi Türkiye'de yayın yapan ulusal ve bölgesel radyolara dinleyicilerin daha çabuk erişmesi ve daha kolay radyo dinleyebilmesi için oluşturulmuş bir platformdur.

Radyo Dinle sitesinde yer alan tüm radyoların yayın, yönetim ve tasarruf hakları adları geçen radyolara aittir.

Radyo Dinle sitesi içeriğinde adı geçen radyo yayınları üzerinde hiçbir hak iddia edemez ve içeriğinde adı geçen radyoların talep etmesi halinde yayınlarını sitesinden kaldırabilir.

Radyo Dinle sitesinde yer alan radyoların yayınları esnasında içeriklerinde ortaya çıkacak olumsuzluklardan www.radyodinle.net.tr sorumlu tutulamaz.

Radyo Dinle sitesinde yer alan radyolardan herhangi bir ekleme, çıkarma ve listeleme ücreti talep edilmez haksız kazanç elde edilmeye çalışılmaz temiz internet destekçisidir.

Radyo Dinle sitesi içeriğinde yer alan radyolar popülerlik, kullanıcı tercihleri ve gelen talepler doğrultusunda incelendikten sonra listelerimize eklenir.

Radyo Dinle sitesinin neredeyse tamamı TRT tarafından frekans tahsisi yapılış yasal yada bir kuruluşa bağlı radyolardan oluşmaktadır.

Radyo Dinle içerik tercihi yaparken ayrım yapmadan her kesimden dinleyiciye hitap edecek içerikler sunmaya özen göstermektedir.

Radyo Dinle içeriğinde sadece Google Adsense reklamları yayınlanmaktadır.

Her türlü soru, görüş ve şikayetleriniz için radyo[at]radyodinle.net.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.