<

#NeşeliPortakal

Cumhuriyet 100 YaşındaGazi Mustafa Kemal Atatürk

Yunus FM 94.0 Dinlemektesiniz.

Canlı Radyo Dinle
Radyo Dinle
Online Radyo Dinle
Bazı yayınlar gecikmeli başlamaktadır lütfen bekleyin.
Yayın otomatik olarak başlamazsa PLAY tuşuna basınız.

Yunus FM

Şuan bu yazıyı okuyorsanız doğru yerde portakal renkli kalitenin adresi radyo dinle sitesinde Yunus FM dinliyorsunuz demektir.

İyi eğlenceler herhangi bir sorun ve radyoların çalışmaması durumunda lütfen bize ulaşın sayfasından bizimle iletişime geçin.

Yunus FM, 1991 yılında FM 94.0 frekansından Eskişehir ve çevresinde yayın hayatına başlamış radyodur Yunus FM Eskişehir in ilk özel radyolarından biridir.

Yunus FM 1994 yılında 3984 sayılı RTÜK kanununun çıkmasıyla birlikte Yunusemre Radyo Tv Yayıncılık AŞ ailesine bağlı olarak devam etmektedir.

Radyo Yunus FM yayın hayatına başladığımdan beri isim ve frekans değiştirmeden yoluna devam etmektedir. Yunus FM radyo yayıncılığında Eskişehir de hep ilklere imza atan ve taklit edilen ve takip edilen bir radyo olarak tanınmaktadır.

Yunus FM kuruluş yıllarından 1999 sonlarına kadar Arabesk Fantezi Türk Sanat Müziği formatlı müzik yayınını 2000 li yılların başında Türkçe pop müzik olarak değiştirmiştir ve internet üzerinden de her yerde Yunus FM dinlenebilmektedir.

Tag : Yunus FM, Yunus FM dinle, 94.0 dinle, Yunus FM radyo dinle

Logo : Yunus FM

Web Sayfası : www.yunusfm.com.tr